نشست بصیرتی بسیجیان دانشگاهی در طلیعه چهل و چهارمین فجر انقلاب اسلامی برگزار شد.

یک‌شنبه 2023/02/05 - 09:00 حدیثه جاقوری
با سخنرانی آیت الله خاتمی اما جمعه موقت تهران:

نشست بصیرتی بسیجیان دانشگاهی در طلیعه چهل و چهارمین فجر انقلاب اسلامی برگزار شد.

مسوولین شب و روزشان را در خدمت می گذراند و این موضوع را صراحتا مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سخنانشان اشاره کرده اند و اینکه بگوییم تمام مسوولین دچار خطا هستند حرف دشمن است و خط دشمن در این مقطع القا بی اعتمادی به مسوولین است.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج خراسان رضوی  آیت الله احمد خاتمی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر جهاد تبیین گفت:

اینکه کسانی می گویند حال مردم خوب نیست و به این دلیل حال ما هم خوب نیست،تعبیر این حرف این است که مردم همه جز اغتشاشگران هستند در صورتی که تنها جمعی کوچکی از ملت ایران در اغتشاشات حضور داشتند.

ایشان در ادامه بیان داشت که فریب خوردگان باید  بدانند که مردم به این خاطر ناراحتند که اغتشاشگران امنیت و اقتدار نظام را هدف گرفته اند.

نائب رئیس مجلس خبرگان رهبری افزود:

درست است که تمام مردم با ما همفکر نیستند  اما خواهیم دید که در ۲۲ بهمن چه سیل عظیمی از مردم به راهپیمایی خواهند آمد.

امام جمعه موقت تهران در ادامه سخنان خود گفت : راه و رسم جمهوری اسلامی ایران،راه و رسم علی ابن ابیطالب(ع) است که فرمود ما آمده ایم قوانین معطل اسلام را اجرا کنیم،

 آیت الله احمد خاتمی با بیان اینکه

بی اعتمادی به مسوولین خط اول دشمن است گفتند: مسوولین شب و روزشان را در خدمت می گذراند و این موضوع را صراحتا مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سخنانشان اشاره کرده اند و اینکه بگوییم تمام مسوولین دچار خطا هستند حرف دشمن است و خط دشمن در این مقطع القا بی اعتمادی به مسوولین است.

عضو فقهای شورای نگهبان در ادامه افزود : از اینکه در جریانات گذشته در فضای مجازی نیش های زهرآگینی به سمت رهبری هم پرتاب کردند باید بدانیم  جایگاه رهبری است که بیش از چند دهه  ایران را حفظ کرده است.

 

در پایان این مراسم سه تن از اعضای شورای کانون بسیج اساتید شهرستان سبزوار احکام خود را از دست ایشان دریافت کردند.

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.