بيانيه پيرامون وقايع و اغتشاشات اخير

چهارشنبه 2022/09/28 - 10:11 حدیثه جاقوری
بیش از هزار نفر از اساتید و نخبگان دانشگاهی استان خراسان رضوی:

بيانيه پيرامون وقايع و اغتشاشات اخير

ما اساتيد و مدرسان دانشگاه های استان خراسان رضوي ، ضمن تجديد ميثاق با امام شهيدان ، آمادگي کامل خود را براي دفاع و حفظ نظام اسلامي اعلام نموده، گوش به فرمان مقتدایمان ، مقام معظم رهبري هستيم.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج خراسان رضوی در متن این بیانیه آمده است:

بسمه تعالی

نصر من الله و فتح قريب

در آستانه چهل و دومين سالگرد گراميداشت هفته دفاع مقدس و در حاليکه حضور حماسي 21 ميليوني اربعين حسيني و رزمايش بزرگ مسلمانان و شيعيان از بيش از 70 کشور جهان برگزار گرديد و از سوي ديگر شاهد موفقيت هاي ديپلماسي انقلاب اسلامي در سازمان ملل و کشورهاي منطقه هستيم ، بار ديگر دست جنايتکار استکبار جهاني از آستين ايادي نفوذي و مزدوران داخلي آنان بيرون آمد و کام مردم را تلخ کرد.

خباثت و شيطنت اخير دشمنان با راه اندازي اغتشاشات کور و بي هدف، به بهانه دروغين دفاع از حقوق زنان، اما در عمل توهین به نواميس مردم، هتک حرمت مقدسات، ارزشهاي اسلامي، اماکن مقدس اسلامي مانند مساجد و امام زادگان، اهانت به قرآن و پيامبر گرامي اسلام و معصومين عليهم السلام، همه بيانگر هماهنگي و طراحي از پيش تعيين شده سربازان ناتوي فرهنگي غرب مي باشد هر چند انقلاب اسلامي به مرحله اي از قدرت و بازدارندگي رسيده است که دشمنان جرات تهاجم نظامي مستقيم به ايران را ندارند و البته تلاش مي کنند با بکار گيري جنگ ترکيبي و شناختي و به ميدان آوردن همه ظرفيت هاي خود مانع صدور انقلاب اسلامي شوند ولي کور خوانده اند.

ما ضمن دعوت آحاد مردم به هوشياري، بصيرت و حفظ آرامش و توصيه به همه اقوام و مذاهب به انسجام و  وحدت و محوريت قانون، از مقامات مسئول در نظام جمهوري اسلامي به ويژه قوه محترم قضاييه، مطالبه جدي داريم و خواستار برخورد قاطع با ايادي ضد انقلاب اعم از حقيقي و مجازي هستيم و انتظار داريم از تجمعات غير قانوني و مخل امنيت اجتماعي جلوگيري به عمل آورند و با ابراز ناراحتي از وجود فضاي نا امني و نا آرامي و اغتشاش و مشقت و زحمت براي مردم و تخريب اموال عمومي، انزجار خود را از عوامل اين نا امني ها و هتک حرمت ها به قرآن و عترت و پرچم مقدس جمهوري اسلامي و برهم زنندگان امنيت رواني جامعه اعلام می نماییم .

با خانواده مرحومه مهسا اميني نيز ابراز همدردي نموده و از مقامات مسئول مي خواهيم تمام ابعاد اين حادثه را پيگيري و اطلاع رساني سريع و شفاف براي عموم ملت ايران داشته  و با هر نوع قصور و کوتاهي برخورد قانوني نمايند.

بديهي است که حمايت کامل زر و زور و تزوير و عوامل سلطه جهاني، و مثلث غربي عبري عربي، و نیز منافقين، گروههاي تجزيه طلب و سلطنت طلبان و بقاياي فتنه 88 از اين اغتشاشات و نا آرامي ها ، بيانگر باطل بودن اين تحرکات غير قانوني و آشوبگرايانه مي باشد و ان شاءالله ملت ايران بر اين توطئه و فتنه جديد فايق خواهد آمد .

 ما اساتيد و مدرسان دانشگاه های استان خراسان رضوي ، ضمن تجديد ميثاق با امام شهيدان ، آمادگي کامل خود را براي دفاع و حفظ نظام اسلامي اعلام نموده، گوش به فرمان مقتدایمان ، مقام معظم رهبري هستيم.

۱۴۰۱/۷/۱

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.