جلسه هماهنگی شورای بسیج اساتید غیر انتفاعی خراسان رضوی

دوشنبه 1401/02/12 - 08:55 حدیثه جاقوری
با حضور نمایندگان موسسات غیرانتفاعی استان:

جلسه هماهنگی شورای بسیج اساتید غیر انتفاعی خراسان رضوی

مسئول کانون بسیج اساتید غیرانتفاعی استان خواهان حمایت موسسات از بسیج اساتید هم از لحاظ ساختاری و هم از لحاظ تشکیلاتی شد و استفاده از فرصتهای پدید آمده در دوران کرونا در خصوص فضای مجازی را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج خراسان رضوی جلسه هماهنگی شورای بسیج اساتید دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی غیر انتفاعی خراسان رضوی روز پنجشنبه مورخ 8 اردیبهشت ماه 1401 با حضور نمایندگان موسسات در مؤسسه آموزش عالی خراسان برگزار گردید.

ابتدا امیر فرهادیان مسئول  کانون بسیج اساتید دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی استان، در خصوص موارد ذیل به ارائه توضیحات پرداخت:

1- انتخاب شهید محسن فخری زاده به عنوان شهید محوری مورد توجه در برنامه های بسیج اساتید در سال 1401

2- برنامه ریزی لازم جهت کمک به ارتقای رتبه بسیج اساتید خراسان رضوی با توجه به شاخصهای ارزیابی و رتبه بندی کانون ها

3- جبهه علمی فرهنگی انقلاب اسلامی

4- هیات های اندیشه ورز

5- حلقه های صالحین

6- جهاد تبیین در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی

لل

سپس اعضای شرکت کننده در جلسه، هر یک به بیان عملکرد موسسه خود در مدیریت مسائل آموزشی و فرهنگی و دانشجویی در دوره بازگشایی مجدد دانشگاهها پس از کاهش همه گیری کرونا پرداختند.

در ادامه مسئول کانون بسیج اساتید غیرانتفاعی استان  خواهان حمایت موسسات از بسیج اساتید هم از لحاظ ساختاری و هم از لحاظ تشکیلاتی شد و استفاده از فرصتهای پدید آمده در دوران کرونا در خصوص فضای مجازی را مورد تاکید قرار داد.

للل

و نیز  مقرر شد جلسات شورا در دوره های منظم ماهانه و در صورت نیاز دوره های کوتاه تر برگزار شود و همچنین اساتید محترم کانالها و گروههای مرتبط با بسیج اساتید را در پیام رسان ایتا و نرم افزار کاربردی روبیکا دنبال کنند.

در انتها حاضرین ضمن حمایت از آرمان انقلاب اسلامی در طرفداری از مردم مظلوم فلسطین و مبارزه با صهیونیزم و رژیم اشغالگر قدس، بر حضور در راهپیمایی روز قدس تاکید نمودند.

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)