نقطه مقابل تفکر بسیجی، تفکر انتفاعی است

استان خراسان رضوی
عضو شورای انقلاب فرهنگی:

نقطه مقابل تفکر بسیجی، تفکر انتفاعی است

استاد رحیم پور ازغدی گفت: بسیجی بودن یک سبک زندگی و یک شخصیت است و اگر کسی در این راه به دنبال انتفاع و منافع شخصی خود باشد بسیجی نیست.

به گزارش دفتر رسانه و نهضت استادی بسیج  خراسان رضوی، عضو شورای انقلاب فرهنگی امروز در همایش نقش بسیح در تمدن نوین اسلامی در جمع استادان بسیجی دانشگاههای مشهد  افزود: بسیجی بودن یک سبک زندگی و یک شخصیت است و اگر کسی در این راه به دنبال انتفاع و منافع شخصی خود باشد بسیجی نیست.نقطه مقابل تفکر بسیجی، تفکر انتفاعی ا ست

 

وی با اشاره به اینکه یک بسیجی باید بین وظایف و منافع آنچه وظیفه اوست انتخاب کند گفت: یک بسیجی زمانی می تواند تمدن سازی کند که بتواند با مکتب سازی، انسانهای مجاهدپرور و شهیدپرور بدون چشمداشت مادی تربیت کند.

بببلل

استاد رحیم پور ازغدی نقش استادان و معلمان را در تربیت انسانهای با اخلاص و مجاهد بسیار ارزشمند دانست و افزود: استاد بسیجی استادی ست که به تعلیم و تربیت نگاه توحیدی و الهی داشته باشد تا بتواند با این نگاه همه کمالات و فضیلتها را به شاگردان خود منتقل کند.

بب

او گفت: اگر استادی در تربیت شاگردان خود در هر حوزه ای نگاه توحیدی نداشته باشد، حاصل ان تربیت افرادی می شود که در هر هنر و تخصصی وارد شود با نگاه انتفاعی خود نمی توانند به رشد و تعالی نسل ها کمک کنند.

ببب

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.