جلسه بازدید و نظارت از کانون بسیج اساتید فنی و حرفه ای خراسان رضوی برگزار شد.

دوشنبه 1400/08/17 - 12:00 khorasanrazavi

جلسه بازدید و نظارت از کانون بسیج اساتید فنی و حرفه ای خراسان رضوی برگزار شد.

در این جلسه مسئله جذب اساتید و طرح اعتلای بسیج مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج خراسان رضوی این بازدید با حضور مسئول مجمع بسیج اساتید استان ، مسئول و اعضای شورای کانون و همچنین جانشین سازمان برگزار گردید.

ابتدا مهندس سجادی  مسئول کانون بسیج اساتید فنی و حرفه ای توضیحاتی در خصوص معرفی دانشگاه فنی و حرفه ای و همچنین  گزارشی از فعالیتها و برنامه های  کانون در شش ماه گذشته در سال 1400 ارائه نمود.

سپس محمد علی رضایی کرمانی مسئول مجمع بسیج اساتید استان گفت:  دو یادگار امام راحل جایگاه ولایت فقیه و بسیج می باشد و اینکه جایگاهی ایران در تمدن نوین اسلامی پیدا کرده است بخاطر جایگاه ولایت فقیه در کشور ما می باشد و

و  اینکه یک استاد بسیجی باید در حوزه معرفت دینی و بصیرت سیاسی فعال و تاثیرگذار باشد و در آخر به مسئله جذب اساتید اشاره نمود و تاکید نمود که در اولویت کارها قرار گیرد.

و در ادامه آقای علیرضا صبوری جانشین بسیج اساتید استان در خصوص طرح اعتلای بسیج توضیحاتی ارائه نموده و بر جذب حداکثری و ارائه گزارش فعالیتهای کانون براساس فرم های مورد نظر به صورت فصلی و نیز تشکیل هیات اندیشه ورز و گروههای جهاد تبیین و حل مساله تاکید نمودند.

اا

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)