با حضور مسئول بسیج اساتید دانشگاه های پیام نور کشور

برگزاری مراسم تکریم و معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور خراسان رضوی

مراسم تکریم و معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور خراسان رضوی امروز دوشنبه ۱۰ تیر ۹۸ با حضور دکتر پارسا مسئول بسیج اساتید دانشگاه¬های پیام نور کشور و رئیس و معاونین سازمان بسیج اساتید خراسان رضوی و رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی و مسئول نهاد رهبری دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان خراسان رضوی، در این جلسه دکتر بذرافشان رئیس سازمان بسیج اساتید خراسان رضوی ضمن خیر مقدم و بیان توضیحاتی در خصوص پیشینه و ماموریت‌ها، اهداف و وظایف بسیج اساتید از مدیر جدید خواست با همکاری مدیریت دانشگاه و مسئول نهاد رهبری و اساتید بسیجی برای تحقق دانشگاه اسلامی گام‌های موثری برداشته شود. ضرورت سازماندهی اساتید بر مبنای تخصص‌های علمی و مشارکت در اردوهای جهادی در کنار بسیج دانشجویی و راهبری اردوهای جهادی برای رفع مشکلات مردم از دیگر برنامه‌هایی است که بسیج اساتید می تواند پیگیری نماید.

 

دکتر پارسا مسئول بسیج اساتید دانشگاه‌های پیام نور کشور در خصوص ضرورت هماهنگی بسیج و نهاد و نیز ظرفیت قابل توجه اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور خراسان رضوی و اینکه فعالیت‌ها بایستی صورت حل المسائلی داشته باشد سخن گفت و افزود: تاسیس اندیشکده که مورد توجه بسیج اساتید است این مزیت را نسبت به پژوهشکده‌ها دارد که عملگراتر است و معطوف به حل مشکلات جامعه است. بسیج اساتید پیام نور خراسان رضوی نیز بهتر است بعد از بررسی های لازم نسبت به اندیشکده متناسب با ظرفیت‌های خود و مسائل مورد نیاز اقدام کند. وجود ۳۰ مرکز پیام نور در خراسان رضوی ظرفیت ارزشمندی برای گسترش برنامه‌های بسیج اساتید در این مراکز است. 

 

دکتر نژاد علی رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی تصریح کرد: بسیج در این شرایط مسائل و مشکلات اقتصادی، همیشه راهگشا بوده است و اینکه بسیج متعلق به همه آحاد دانشگاهیان و سلایق و تفکرات درون انقلاب است و نباید به طیف خاصی محدود شود.

 

حجت الاسلام جباریان رئیس نهاد رهبری دانشگاه پیام نور استان نیز با تاکید بر لزوم مجاهدت و رویکرد جهادی جهت رفع مشکلات ، آمادگی خود را جهت هم افزایی نهاد با بسیج اساتید اعلام کرد.

در پایان از زحمات دکتر کبیریان مسئول پیشین کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور مشهد با اهدای لوح سپاس، تقدیر شد و دکتر مهران امیری قلعه نو به عنوان مسئول کانون  بسیج اساتید پیام نور خراسان رضوی معرفی گردید. مهران امیری قلعه نو استادیار گروه مهندسی عمران دانشگاه پیام نور مشهد مقدس می باشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.