دکتر زاکانی در جمع شورای بسیج اساتید خراسان رضوی

اگر مجلس شورای اسلامی اصلاح شود همه چیز اصلاح می شود

 

اگر مجلس شورای اسلامی اصلاح شود همه چیز اصلاح می شود

نشست بصیرتی به مناسبت ۹دی به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه فردوسی مشهد در روز ۱۳ دیماه در تالار دکتر بزرگ نیا دانشکده ریاضی دانشگاه فردوسی برگزار شد. در این جلسه ابتدا دکتر فغانی از اساتید دانشگاه سبزوار اشعاری درخصوص حماسه نه دی قرائت کرد، سپس حجت الاسلام حسینی مطلق رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد ضمن عرض خیرمقدم ، برضررورت روشنگری توسط اساتید در فضای دانشگاه و جامعه تاکید کرد . سپس دکتر علیرضا زاکانی به طرح مباحث بصیرتی پرداخت.

علیرضا زاکانی با اشاره به اتفاقات سال ۸۸ و خاطرات خود در مواجهه با اصحاب فتنه  گفت: اصل فتنه دلایل مختلف داشت:۱- ضد انقلاب و دشمنان خارجی۲- عناصر قدرت طلب و فاسد۳-افرادی که دچار غفلت بودند.

بزرگترین ضربه ی که در فتنه سال۸۸ خوردیم ضریه به حیثیت اسلام و انقلاب بود و سرمایه های اجتماعی به آتش کشیده شد و وجهه انقلاب اسلامی در صحنه جهانی مخدوش شد و در کنار این دشمن را امیدوار کردند و انقلاب را تا لبه پرتگاه بردند.

و همجنین برخی خواص انقلاب وظیفشون رو انجام ندادند و سکوت کردند و دعوارو شخصی دیدند اما عموم جامعه از خواص ما جلو افتادند و حماسه ۹ دی را خلق کردند .

امروز رسیدیم به یک مرحله یی که غرب همه داشته های خود را  آورده  و چیزی که نمی تواند بیاورد تهدید سخت است که اسمشو می آورد ولی جراتش را ندارد که  اجرایی کند.و از طرق دیگر فشارهایی را وارد می کندتا باعث ایجاد نارضایتی عمومی از نظام گردد تا بتواند از نظام امتیاز بگیرد و در درجه اول دنبال انقراض است و از آنجا که نمی تواند به دنبال کسب امتیاز است. ناکارامد جلوه دادن نظام و متهم کردن نظام اسلام در حکومت داری از جمله اهدافی است که دشمن دنبال می کند.

مجلس شورای اسلامی عملکرد خوبی نداشته  است اگر می خواهیم همه چیز اصلاح شود باید مجلس را اصلاح کرد. مقام معظم رهبری در مواجهه با اصحاب فتنه با سعه صدر برخورد کردند و این سعه صدر ایشان از روی حکمت و تدبیر است.

دسته بندی زیرپورتال: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اخبار سازمان

معرفی آثار اساتید

معرفی اساتید