print

Powered by Drupal

نشست هم اندیشی اساتید با حضور حجت الاسلام دکتر حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید خراسان رضوی حجت الاسلام دکتر حاجی صادقی در نشست هم اندیشی اساتید بسیجی با اشاره به این که بسیجی کسی است که در راه دفاع از دینش از جان و آبروی خود می‌گذرد گفت: بسیجیان سنگر نشینان دفاع از انقلاب اسلامی هستند و امروز مهمترین موضوع انقلاب ماندگاری انقلاب است .

وی افزود:  برای اولین بار است که حاکمیت الهی توانسته است ۴۰ سال عمر کند و استکبار جهانی هم فهمیده اگر ۴۰ سال دوم شکل بگیرد دیگر در دنیا جایی برای استکبار وجود نخواهد داشت.
 نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب، چون انقلاب ما زنده است دشمن دارد و اگر انقلاب زنده و اثر گذار نبود هیچ کدام ازاین دشمنی‌ها وجود نداشت.

حجت الاسلام دکتر حاجی صادقی افزود: این دشمنی استکبار با ما پایان پذیر نیست و دلیل آن این است که در این دعوا بحث جغرافیا و منافع مالی در میان نیست بلکه دشمن با موجودیت ما مشکل دارد و دلیل آن این است که انقلاب اسلامی به ملت‌های دیگر جهان انگیزه و غرور مقابله با استکبار را هدیه داد.
وی گفت: دشمنان این انقلاب هیچگاه از دشمنی خود دست بر نمی دارند و ما باید در مقابل تمام نقشه‌های دشمن سنگر بندی درستی داشته باشیم و امروز دشمن در تلاش است تا به انقلاب از راه نفوذ ضربه بزند.

نماینده ولی فقیه در سپاه
نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: دشمنی استکبار با انقلاب اسلامی پایان پذیر نیست، دشمن با موجودیت ما مشکل دارد.

جدیدترین ها

پربازیدترین ها