مسئول بسیج اساتید خواهان نقش آفرینی رسانه‌های داخلی به جهت مقابله با رسانه‌های دشمن شد.
به همت بسیج اساتید کرمان
ایده های برگزیده به تهران ارسال و در مرحله داوری کشوری قرارخواهند گرفت.
عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس مطرح کرد:
دکتر مجتبی زارعی معاون سابق اجتماعی و فرهنگی وزارت کار و عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس در یادداشتی آورده است: آقای ربیعی! بایدبرای پرهیز از تمسخر عقلانیت از سخنگویی دولت شانه خالی می‌کردید!؟
تابلوی سیاسی ۳۰ دیماه ۱۳۹۸؛
معاونت بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور به نقل از معاونت سیاسی نمایندگی ولی فقیه سپاه، تابلوی سیاسی۳۰ دی ماه ۹۸ را منتشر کرد.
به همت معاونت امور بانوان سازمان بسیج اساتید کشور؛
معاونت امور بانوان سازمان بسیج اساتید کشور ویدئو کنفرانسی با موضوع طرح و برنامه های سال جاری و ۹۹ را در سازمان بسیج اساتید کشور برگزار می‌کند.
در نشست خبری صدا و سیمای استان چهارمحال و بختیاری مطرح شد؛
راه حل مقابله با توطئه ‎ها آموزش و افزایش آگاهی و افزایش ارتباطات در بین مردم به جهت انتخاب نمایندگان متعهد و متخصص و دلسوز و تشکیل مجلسی کارآمد با تکیه بر توان داخلی است.
کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خاش:
دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش همراه با سایر اقشار جامعه و در کنار مردم خیرخواه ایران اسلامی تمام تلاش خود را برای کمک رسانی به هم استانی‌های خود به کار گرفتند.
بسیج اساتید استان خوزستان برگزار کرد:
دوره آموزشی مقدماتی اقتصاد مقاومتی ویژه اساتید دانشگاه‌‌های استان خوزستان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز برگزار شد.
گفت‌و‌گوی دکتر محمد حسین فتاحیان با موضوع انتخابات پیش‌رو، در صدا و سیما استان برگزار شد.
بسیج اساتید چهارمحال و بختیاری برگزار کرد:
نشست هیات اندیشه‌ورز با موضوع بررسی الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت در دانشگاه فرهنگیان استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
مسئول بسیج اساتید استان آذربایجان غربی :
مسئول بسیج اساتید استان آذربایجان غربی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه ارومیه عنوان کرد: کسانی نظام را متهم به ترور و دروغگویی می‌کنند که بنیادشان مبتنی بر ترور و دروغ است.
کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خاش:
به منظور جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش، یک چادر در درب ورودی این دانشگاه برپا شد.
جنبش استادی ایران برگزار می‌کند:
سلسله جلسات تخصصی آفرینش قدرت نرم اسلامی _ ایرانی با موضوع بررسی قیام عمومی پسا تشییع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در تهران و سراسر ایران؛ دلایل وقوعی و پیامدهای راهبردی برگزار می‌شود.
دوره اقتصاد مقاومتی
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید خوزستان دوره آموزشی مقدماتی اقتصاد مقاومتی در تاریخ ۲۵ دی ماه ۱۳۹۸ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز برگزار شد.
عضوهیات علمی پژوهشکده حکمت:
دکتر عابد گل کرمی عضو هیات علمی پژوهشکده حکمت در نشست تخصصی بررسی ابعاد حقوقی و سیاسی ترور سردار سلیمانی به بررسی ابعاد سیاسی پساترور شهید سپهبد قاسم سلیمانی با تاکید بر راهبردهای تقابلی آمریکا پرداخت.

صفحات